2009. augusztus 31., hétfő

Egész egyszerűen nem tudom miért nézem az email címem, amikor úgysem kapok levelet.

2009. augusztus 30., vasárnap

Ma még egy utolsót ropogtatunk filmnézés közben.
Holnap költözködés, évnyitó.



Azért van valami aranyosan romantikus abban, hogy az lesz a hálónk ahol annak idején a szüzességünk vesztettük el.

*sóóóhaj, de rég is volt az*

2009. augusztus 29., szombat

Nem sok olyan emberkét ismerek aki a céges bulijára az anyósát is magával viszi.
Jobban mondva csak a Gábort ismerem ilyennek.


Szóval ma programokban gazdag rendezvényen veszünk részt Dag munkahelyének köszönhetően.

2009. augusztus 28., péntek

Megérkezett Gáborom beosztása:


Über franko tuti zsir süti karaj beosztás!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Tisztelt Egybegyűltek!

Azért gyűltünk itt össze a hálózaton és írtam ezt az email-t illetve Ti azért olvassátok, hogy a jó XYZ hálózatán szolgálatot láthassunk el, de természetesen nem az Ő akarata szerint. Hanem hogy mindenkinek jusson tetemes szabadideje, a különböző megélhetési zűrős bűncselekményekre.

Mindenki megnyugtatására a ZÖLD színű betűk a „NEM KELL BEJÖNNI SZOLGÁLATBA MERT MÁS MÁR BENT VAN JELIGÉRE HALLGATNAK!!!!!!!!!”

A fent leírtakat szerzői jog védi, ezért azt bizalmasan kezeljük, csak otthoni használatra alkalmas, nyilvános helyen még részleteiben sem vetíthető.

Ennek megsértése büntetőjogi felelősséget von maga után és 1-5 szabadságmegvonással büntethető!!!

Maradunk tisztelettel

A szervező bizottság



* A jövő hónapban 5-ször dolgozik, ismétlem ötször. Meg fogok őrülni vele :D *

Tegnap este megnéztük Daggal az Alkonyat című filmet.
Az a helyzet, hogy rám elég nagy hatással volt ahhoz hogy máris akarjam könyvben is.
Nem, nem szeretném AKAROM, és nem majd hanem MOST!


Ilyen is ritkán van.

*Igen, igen egyből az Újholddal együtt*

2009. augusztus 27., csütörtök

Van az úgy, hogy az ember lányának imádott tűzhelyének széttörik a fogantyúja, ezért az ember lánya a földig lógatja az orrát, mert éppen olyan szomorú is és egyébként is.
Van az úgy, hogy az ember lányának a párja nagyon ügyes és nagyon nem szereti, ha valaki lógatja mellette az orrát, így megszereli ideiglenesen az átok konyhaeszközt, majd beül az autóba és elkezd szervezkedni, közben azt is mondja ha kell vesz másikat csak ne legyen olyan szomornya az ő kis asszonykája.

Mimoooo "vanazúgy" napi ismételt jelentése.
Van az úgy, hogy az ember lánya besérül a párjára és bizony úgy gondolja felfüggeszti egy időre a kommunikációt.
Van az úgy, hogy az ember lányának a párja úgy gondolja, hogy nem jól van ez így.
Ekkor megvillantja azt az ellenállhatatlan mosolyát, előveszi azt a nagy álmodozó nézését, odadugja a fejét a másik ölébe kedves szavakat mond és akkor bumm.

Béke és boldogság száll a Mimoooo családra.